Naše nabídka

aneb proč si vybrat naši školku

• S dětmi pracujeme již od roku 1992.
  • Chtěli jsme dětem a rodičům nabídnout aktivní, rodinnou alternativu mateřské školy zřizované státem, proto jsme se rozhodli založit si vlastní soukromou školku podle svých představ.
  • Za nejdůležitější v naší MŠ považujeme:
  • Menší počet dětí ve třídě (12-14)
  • 2 učitelky na třídu- to umožňuje práci s dětmi v menších skupinách
  • Vstřícný, příjemný a milý přístup ke každému z dětí i k rodičům
  • Být součástí rodiny a působit a chovat se k dítěti jako k vlastnímu, dát mu ze sebe to nejlepší
  • Otevřeno máme od 5:45 do 17:00 a to po celý rok i o prázdninách, kdy jsou jiné MŠ uzavřené.
  • Kroužky po většinu týdne s odpoledními pohybovými aktivitami (atletika, plavání, lyžování), dále péče logopeda, práce v keramické dílně, sborové zpívání, angličtina
  • 1x týdně saunování k získání odolnosti
  • Dlouholeté zkušenosti a podmínky vhodné k umístění dětí s vývojovými poruchami, dětí s potravinovými alergiemi a se sníženou imunitou organizmu
  • Zapojili jsme se do projektu FORT IQ společně s unikátním projektem mensa NTC systém of learning neboli „Mensa pro školky“